Theeconcerten historie

Vanaf 10 oktober 1976 zijn er theeconcerten.
Alle musici die hier gespeeld en gezongen hebben staan hieronder vermeld.

Op 17 november 1985 was het eerste Amateurconcert.
Van iedereen die bij een Amateurconcert in het Witte Kerkje heeft opgetreden is hier de naam terug te vinden.

Concerten 2018 – 2019 * 43-ste serie

23 september 2018 – – – 34-ste Amateurconcert
Videofragmenten van het concert: https://www.youtube.com/watch?v=j_f-VnZCSpw

4 november 2018 – – – Ensemble Romancero: 
Mirjam Wesselink de Barrientos – sopraan ; Michael Benedik – gitaar; Rodrigo Barrientos Aravena – percussie en voordracht; Gustavo – gastzanger / jongenssopraan 
Programma: Blancaflor: ’Floris ende Blancefloer’ en liederen van Arañes, Alonso, Encinas, Nin, Lorca en De Falla.                                            
www.baravmusic.com
Videofragmenten van het concert: https://www.youtube.com/watch?v=NbmhpZ9R-uU

16 december 2018 – – – Mandolineorkest Estrellita Molenschot met dirigent: Benny Ludemann 
www.estrellita.nl
Videofragmenten van het concert: https://www.youtube.com/watch?v=paE8YGQYnV0&t=12s

6 januari 2019 – – – Cheng Quartet , strijkkwartet
Hui-Wen Winnie Cheng en Wan-Ru Cheng – viool; Shih-Hsien Sam Tsai – altviool en Sheng-Chiun Rick Lin – cello
Met dank aan de Nederlandse Strijkkwartet Academie Amsterdam (NSAK)
Programma: Dvořák en Ravel
https://www.chengquartet.com/
Videofragment van het concert: https://www.youtube.com/watch?v=2yWUTd-IdwU

17 februari 2019   
Pauline Oostenrijk – hobo en Enno Voorhorst – gitaar 
www.ennovoorhorst.com /// https://paulineoostenrijk.nl
Videofragmenten van het concert: https://www.youtube.com/watch?v=4wlDpv9ITxU&t=14s

7 maart 2019 – – – Koorbizniz Haarlem met dirigente Carole Kroese
Programma: ‘En door ………! ’
www.koorbizniz.nl
Videofragmenten van het concert:

Concerten 2017 – 2018 * 42-ste serie

01 oktober 2017 – – – 33ste Amateurconcert

05 november 2017 – – – Duo ‘Tasto Cantabile’:  
Alice Gort–Switynk – blokfluit en zang;  Pauline Schenck – orgel en klavecimbel
www.alicegortswitynk.blogspot.nl/

10 december 2017 – – – Trio Cortado:  
Hannah de Witte – fluit; Arthur Klaassens – hobo; Vincent Martig – basklarinet
www.triocortado.nl
Videofragmenten van het concert: https://www.youtube.com/watch?v=lEC6Ihx07_4

07 januari 2018 – – – Più Corde
Anna Jane Lester – viool; Liene Madern–Stradina – fortepiano
Programma: Franse muziek van de Verlichting uit de tijd van de Franse Revolutie
www.lienemadern.com
Videofragmenten van het concert: https://www.youtube.com/watch?v=rfa8IpW1lLw

04 februari 2018 – – – Vocaal Mannenkwintet La Notte:
 David Cohen – countertenor; Jan Krimp tenor; Paul Blommaert – bariton; Willem Bouwman – bas;
Informatie over ‘kwintetlanotte’ op Facebook

 04 maart 2018 – – – Artez/HKU Saxophone Orchestra (AHSO) met dirigent Johan van der Linden
www.johanvanderlinden.com/artezhku_saxophone_orchestr/
Videofragmenten van het concert: https://www.youtube.com/watch?v=QwVGm-h-BYo

Concerten 2016 – 2017 * 41-ste serie

16 oktober 2016 – – –32ste Amateurconcert

6 november 2016 – – – Koorbizniz uit Haarlem met dirigent Carole Kroese
Programma: ‘Anders dan anders’
www.koorbizniz.nl

19 november 2016 – – – WORKSHOP ‘Misa Criolla’ – Ramirez door Maria van Nieukerken,
Zaterdag 10.00–17.00  m.m.v. de Latijns Amerikaanse formatie Grupo Los Criollos: Alvara Pinto Lyon – gitaar, zang;  Orlando Mino – gitaar, charango; Fred Abbingh – piano, accordion; Renato Freygang – slagwerk
16.30 uur  Eindpresentatie: de deelnemers voeren samen met Grupo Los Criollos en Maria van Nieukerken delen uit van de ‘Misa Criolla’.

18 december 2016 – – – Blokfluittrio Black Intention:
Yvonne Rietbergen, Sascha Mommertz en Lydia Nagel
Programma: Nowell, Nowell! 
www.blackintention.nl

15 januari 2017   
Peter de Groot – countertenor; Michiel Niessen – luit
Programma: Renaissance Winterreise / 16e-eeuwse muziek en poëtica
http://www.peter-de-groot.com/altus—countertenor.html

19 februari 2017  
Mayke Rademaker – cello en elektrische cello 
Programma: The Four Seasons
http://www.maykerademakers.com

19 maart 2017 – – – Trio Più Corde
Agnieszka Papierszka – viool; Paulina van de Pavert – cello; Liene Madern – Stradina – fortepiano
http://piucordeproject.weebly.com/

Concerten 2015 – 2016 * 40-ste serie JUBILEUMSERIE

27 september 2015 – – –31ste Amateurconcert

24 oktober 2015 – – – WORKSHOP ‘Bewust Musiceren’ door Maria van Nieukerken
t.g.v. 40 jaar theeconcerten,
Zaterdag 10.00–17.00      
De deelnemers mogen op 25 oktober een bijdrage leveren aan het concert van Kamerkoor Toonkunst Rotterdam.
Workshop in combinatie met concert van 25 oktober gerealiseerd met bijdragen uit Stroomversnellingsfonds van Rabobank Amerstreek en een subsidie van ‘Samen aan de Slag’ van de Gemeente Drimmelen.

25 oktober 2015 – – – Jubileumconcert 40 jaar theeconcerten
Kamerkoor / Middenkoor Toonkunst Rotterdam met dirigent: Maria van Nieukerken
Programma o.a. dubbelkorige mis van Rheinberger;
deelnemers workshop hebben ook een aandeel in het programma.
http://www.toonkunst.nl en www.mariavannieukerken.com

15 november 2015  
Mirjam Wesselink de Barrientos, sopraan; Michael Benedik – gitaar; Rodrigo de Barrientos – percussie;
Programma: Romancero, Het verhaal achter de muziek
www.baravmusic.com
i.s.m. Las Lanzas, Spaanse vereniging in Breda                                      

13 december 2015 – – – Trio Les Amis:
Marina Eckhardt – mandoline
Ron Leendertse – gitaar
Monty van Belzen – accordeon
http://www.marinaeckhardt.nl

17 januari 2016 – – – Charivari Trio:
Bart Lelivelt – accordeon en zang; Gerard Schoren – zang en bas; Anneke Frankenberg – viool en zang
http://www.charivari.nl

21 februari 2016 – – – Duo Spinoza:  
Samuel Tamarit Otero – viool; Nick Scholten – harp

05 maart 2016 – – – WORKSHOP rondom alle Aria’s Mattheus Passion door Maria van Nieukerken
Zaterdag 10.00-20.30  Alle Aria’s worden door de deelnemers aan de workshop gezongen.
19.30 uur Eindpresentatie, een aantal aria’s uit de Mattheus Passion

20 maart 2016 – – – Kamerkoor Varietas met dirigent Hubert Koniuszek
Kees Schrauwen – saxofoon; Jeroen de Jong – saxofoon
Programma: ‘Tragische Liefde’

Concerten 2014 – 2015 * 39-ste serie

21 september 2014 – – –30ste Amateurconcert

16 november 2014         
Eelco Kooiker – klavecimbel; Ramon v. d. Boom – klavecimbel

7  december 2014 – – – Trio d’Affaire:
Caroline Erkelens – zang; Anne Nijdam – harp; Renate Jörg – accordeon
Programma: Equinox
www.triodaffaire.nl

18 januari 2015 – – – Duo Mandolino met orgel:
Marina Eckhardt – mandoline; Gerda Abts – mandola; Willie den Hollander – orgel

1 februari 2015 – – – Artez/HKU Saxophone Orchestra met dirigent: Johan van der Linden Muziekvakstudenten van de conservatoria uit Utrecht en Enschede;  

1 maart 2015 – – – Vocaal Mannenkwintet La Notte
Olphaert den Otter – countertenor; Jan Krimp – tenor; Paul Blommaert – tenor;
Jan Nobelbariton; Willem Bouwman bas

Concerten 2013 – 2014 * 38-ste serie

22 september 2013 – – –29ste Amateurconcert

3 november 2013 – – – Ensemble Drie:
Mariska van der Vaart – fluit; Karin Vrieling – klarinet; Simone Collichia – accordeon;
Info: drie.bekijknu.nl (geen www!!)

1 december 2013 
Frenk Casteleyn – gitaar en zang; Tuur Segers – gitaar

5 januari 2014                
Rolin van Opstal – viool; Mark van Nispen – orgel                                    
Programma: Vroeg-klassieke sonates

2 februari 2014 – – – Kamerkoor Toonkunst Rotterdam met dirigent Maria van Nieukerken
Info: www.toonkunst.nl bij ‘kamerkoor’

16 maart 2014 – – – Aulos Consort – Dubbelrietkwintet:
John Groeneveld – hobo; Anne-Marie van Mierlo – hobo en althobo;  Victor Kruis – hobo, hobo d’amore en althobo; Lieselot Toorop – fagot; Floor van Duijsen – fagot
Programma: Van consortmuziek uit de Renaissance tot tafelmuziek uit de Barok. Van vroeg-romantische klanken van Beethoven tot muziek van nu.
www.aulosconsort.nl

Concerten 2012 – 2013 * 37-ste serie

23 september 2012 – – –28ste Amateurconcert

4 november 2012
Mirjam Wesselink de Barrientos, sopraan; Michael Benedik – gitaar; Gabriel Barbalau – contrabas
Programma: ‘Barcarola’, Serenades en Bel Canto liederen o.a. van Rossini, Donizetti en Braga

2 december 2012 – – – Vocaal Ensemble Voix Jolies met dirigent Frank de Groot

6 januari 2013 – – – Ensemble Joyeux:
Barbara Vermaas – barokviool; Joost Bijlmer – blokfluit; Martijn Verbrugh – viola da gamba; Eelco Kooiker – klavecimbel

3 februari 2013 – – – Artez-HKU Saxophone Orchestra, Saxofoonorkest van de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht en Enschede; Docent en dirigent: Johan van der Linden

17 maart 2013                
Jopie Jonkers – zang; Koen de Cauter – gitaar

2011 – 2012  * 36-ste serie Theeconcerten

25 september 2011 – – – 27ste Amateurconcert

09 oktober 2011 – – – Ariosto Ensemble                 
Bernadette Brand, Annelies Coenen, Renée Kartodirdjo, Monique Koop, Relinde Janssen, Eelco Kooiker, Maarten Kuijpers, Wil Lensen, Koen van de Meerakker, Martijn Verbrugh, Olard Dercks, Kees Doevendans, Hans van de Ven – Zang
David van Ooijen – luit // Eelco Kooiker – virginaal // Martijn Verbrugh – viola da gamba // Monique Koop en Arno Vugts – blokfluit
Ludy Vrijdag – artistieke leiding  
Programma: „Muziek aan het hof van Henry VIII (1491-1547) van Engeland

06 november 2011 – – – Musica del Cuore
Caroline Erkelens – zang; Anne Nijdam-Koene – harp

11 december 2011          
Nienke van der Meulen – barokhobo en blokfluiten
Ester van der Veen – alle soorten blokfluiten

15 januari 2012 – – – Klarinetkwartet FIATO
Miranda Dijkstra, Marcel Verbruggen en Reninka de Wilt – klarinet
Harmen klomp – basklarinet

05 februari 2012 – – – Vocaal Mannenkwintet La Notte
Olphaert den Otter – countertenor; Jan Krimp en Paul Blommaert – tenor;
Jan Nobel – bariton; Willem Bouwman – bas

04 maart 2012 – – – Firma Canton & Cuijpers:         
Angeline Cuijpers – saxofoon; Sabien Canton – harp
Programma: Werken van Nederlandse componisten

Concerten 2010 – 2011 * 35-ste serie

26 september 2010 – – –26-ste Amateurconcert  

21 november 2010 – – – Voc. Ens. De Windh met componist en dirigent: Frans van Hoek
Programma: ’Delirium Cordis’.

19 december 2010 – – – Fluitkwartet Confour:
Hetty Boeijen – dwarsfluit; Peter Arts van der Zanden – dwarsfluit, basfluit; Henny Pulles – piccolo, dwarsfluit, altfluit; Marjolein de Wit – dwarsfluit, altfluit

9 januari 2011 – – – Koor Voix Jolies uit Voorburg met dirigent Frank de Groot
Programma: ‘Hoe lang blijft het Kerst?’

6 februari 2011 – – – Kurios Klarinetkwartet:
Judith van der Plas – 1e klarinet; Boukje Musch – 2e klarinet; Tineke van der Meulen – 3e- en esklarinet; Peter Koetsveld – basklarinet

20 maart 2011 
Frenk Casteleyn – gitaar en zang;
Tuur Segers – gitaar (15 jr), Winnaar van Prinses Christina concours  

Concerten 2009 – 2010 * 34-ste serie

4 oktober 2009 – – –25-ste Amateurconcert

1 november 2009 – – – Vocaal Ensemble De Windh met componist en dirigent Frans van Hoek
Programma: ‘PIERLALA’

6 december 2009 – – – Siriuskwartet – saxofoonensemble
Bert Haan – altsax; Gert Verrydt – tenorsax; Boris Jansen – baritonsax; Angeline Cuijpers – sopraansax

17 januari 2010 – – – Ariosto Ensemble  
Ildikó Hajnal en Jojanneke Nijdam Sopraan; Marianne Salden – Alt; Jan Janovcik – Countertenor; Eelco Kooiker, Martijn Verbrugh en Ludy Vrijdag – Tenor; Paul Fischer en Stephan van der Maas – Bas
Eelco Kooiker – klavecimbel
Programma: ‘Lume e Colore’, Italiaanse en Engelse madrigalen

7 februari 2010 – – – Ensemble Rossignol: 
Alice Gort-Switynk – blokfluit en luit; Elly van Munster – theorbe

7 maart 2010 – – – Musica del Cuore                    
Caroline Erkelens – zang Anne Nydam – harp
Programma: ‘Amor Vincit’

21 maart 2010  
Extra concert met Joep Huiskamp – boventoonzang, Chinese gong,  klankschalen, klankstaven, sandawa’s, tampura en oceandrum
Boventoonconcert  ‘Laat je ontroeren’ 

25 april 2010 – – – Sotto Voce met dirigent Tony Klaasen 
Margo van Laack – sopraan; Frenk Casteleyn – gitaar                 
Programma: ‘Romancero’
www.sottovocetilburg.nl

Concerten 2008 – 2009 * 33-ste serie

12 oktober 2008 – – –24-ste Amateurconcert

9 november 2008         
Jopie Jonkers – zang en harp; Juan Masondo – gitaar en zang
Programma:’Warme muziek voor gure tijden’

14 december 2008 – – – Brabants ClarinetQuartet´Flautando´
Harmen Klomp – es-/besklarinet; Carlijn van de Kraats -besklarinet; Ria Boeijen – bes-/altklarinet; Berry van de Laar – basklarinet

21 december 2008 – – – Kamerkoor Varietas met dirigent Hubert Koniuszek en Barokensemble Le Concert de Noël
Extra concert met kerstprogramma: Messe de Minuit, Sébastien de Brossard 1655-1730

11 januari 2009 – – – Vocaal mannenkwintet ‘La Notte’:
Olphaert den Otter – countertenor; Jan Krimp en Paul Blommaert – tenor; Jan Nobel – bariton; Willem Bouwman – bas

8 februari 2009             
Frank de Groot – viool; Tijn van Eijk – klavecimbel
Programma: Bachsonates

8 maart 2009 – – – 25x Tijn van Eijk, compleet met fotoalbum als aandenken
‘La deuxième Réjouissance’:
Cécile van Oorschot – fluit; Martine Littel – viool; Marieke Langkamp – cello; Tijn van Eijk – klavecimbel

Vrijdag 24 april 2009 – 20.00 uur
Extra concert in het kader van 200 jaar Witte Kerkje
Paula Bär – zang met liederen, geschreven door Hortense, de vrouw van Lodewijk Napoleon. Thera Coppens licht de liederen toe.

Concerten 2007 – 2008 * 32-ste serie

07 oktober 2007 – – – 23-ste Amateurconcert 

11 november 2007     
Mirjam Wesselink de Barrientos -zang; Michael Benedik – flamencogitaar
Spaans programma i.s.m. ‘ Las Lanzas’

09 december 2007 – – – Trio da Fusignano:
Sascha Mommertz – blokfluit; Marike Tuin – barokcello/viola da gamba; Marijn Slappendel – klavecimbel
Kerstprogramma

13   januari 2008 – – – Egidius Kwartet:
Peter de Groot – altus; Marco van de Klundert – tenor; Hans Wijers – bariton; Donald Bentvelsen – bas
Programma: ‘Made in Brabant’
http://www.egidiuskwartet.n

10   februari 2008 – – – Saxofoontrio ‘Modderlaars’:
Esther Nijhuis – sopraan- + altsaxofoon; Lotte Pen – alt- + tenorsaxofoon;
Nina van Helvert – alt- + tenorsaxofoon

09 maart 2008
Sanne de Graaf – cello; Pieter Dirksen – orgel / klavecimbel

Concerten 2006 – 2007 * 31-ste serie

08 oktober 2006 – – –22-ste Amateurconcert

12 november 2006   
Ludy Vrijdag – zang; Ad van Sleuwen – pianoforte
Programma: Mozart en tijdgenoten 

10  december 2006 – – – Brabants ClarinetQuartet ´Flautando´:
Harmen Klomp – es-/besklarinet; Carlijn van de Kraats – besklarinet; Ria Boeijen – bes-/altklarinet; Berry van de Laar – basklarinet

14 januari 2007 – – – Vocaal mannenkwintet La Notte:
Olphaert den Otter – countertenor; Jan Krimp – tenor; Paul Blommaert – tenor; Jan Nobel – bariton; Willem Bouwman – bas
Programma: Vocale miniaturen uit Romantiek en Renaissance

11 februari 2007 
Lucie Hillen – zang; Piet Verwijmeren – fluit; Astrid Schijns – cello; Jelena Basova – spinet / orgel

11 maart 2007               
Frank de Groot – viool; Tijn van Eijk – klavecimbel
Programma: Sonates van Bach en Reger

Concerten 2005 – 2006 * 30-ste serie met jubileumconcert

25 september 2005 – – – 21-ste Amateurconcert

06 november 2005    
Mirjam Wesselink–de Barrientos – sopraan; Michael Benedik – gitaar
Programma: Primavera’, i.s.m. de Spaanse vereniging ‘ Las Lanzas’  

11 december 2005 – – – Leids Barok Ensemble
Solist: Jennifer Paulino –  sopraan
Roelof Balk – muzikale leiding en concertmeester

08 januari 2006 – – – Ensemble TriDali
Sabien Canton – harp; Wouter van Breugel – fluit; Yvonne van de Pol – altviool 

12 februari 2006 – – – Jubileumconcert t.g.v. 30 jaar kerkconcerten:
Ensemble Victorie: Vijf podiumkunstenaars, specialisten in cultuur van de Engelse Renaissance:
Renée Kartodirdjo – sopraan; Ludy Vrijdag – tenor; Margo Fontijne – viola da gamba; David van Ooijen – luit; Rudy Bremer – acteur / verteller; (Wim Tommassen – regisseur)
Programma: Shakespeare & Co

12 maart 2006 – – – Kamerkoor Varietas  met dirigent Hubert Koniuszek
Programma: d’Olandese Baci

Concerten 2004 – 2005 * 29-ste serie

26 september 2004 20-ste Amateurconcert

7 november 2004 – – – Belgisch Duo:                                                              
Miguel de Andreo – flamencogitaar; Philippe Malfeyt – luit, theorbe
Spaans programma 

12 december 2004 – – – Cappella Breda,  met  dirigent  Daan Manneke,

9 januari 2005 – – – Belgisch Trio: 
Oriana Dierinck – fluit; Peter Ghyssaert – viool; Katelijne van Kerckhoven – cello

13 februari 2005 – – – Musica del Cuore:                  
Caroline Erkelens – zang; Anne Nydam – Keltische harp / concertharp
Programma:  ‘Zoete Tranen’

13 maart 2005 – – – Brabants ClarinetQuartet ‘Flautando’   
Harmen Klomp – es-/besklarinet; Petri Smulders – besklarinet; Ria Boeijen – bes-/altklarinet; Berry van de Laar – basklarinet  

Concerten 2003 – 2004 * 28-ste serie    

28 september 2003 – – –19e Amateurconcert

9 november 2003 – – – La Maranella:
Mariëlle Maaswinkel – sopraan; Ildiko Hainal – sopraan; David van Ooijen – arciliuto; Harjo Neutkens – luit en theorbe
Programma: Italiaanse muziek van Il Fasolo, Castaldi, Piccinini, Kapsberger en Ferrar             

14 december 2003 
Kristina Kuprytè uit Litouwen – kanklès, bespeeld als solo-instrument

18 januari 2004 – – – Ensemble ‘La Clementina’:  
Makoto Akatsu, Arwen Bouw en Mario Konaka – viool; Bas van Hengel  violoncello; Henriette Feith – sopraan

08 februari 2004 – – – Baroktrio Subtilia:
Piet Verwijmeren – fluit; Armen van der Linden – cello; Heleen van der Linden – klavecimbel
Programma: De jonge Mozart, nog nooit uitgevoerde muziek

14 maart 2004               
Caroline Erkelens – zang; Anne Nydam – harp
Programma: Hemel en Aarde 

Concerten 2002 – 2003 * 27-ste serie

29 september 2002 – – –18e Amateurconcert

10 november 2002 – – – Kamerkoor Varietas met dirigent Hubert Koniuszek
Blokfluitkwartet Fortezza; Harjo Neutkens – luit; Ildiko Hajnal – sopraan; Olard Derks – bas
Programma: Madrigaalkomedie `I Fidi Amanti´ van Torelli, 16e eeuw

08 december 2002 – – – Jenufa Kwartet: 
Maartje Hetsen – 1e viool; Eke van Spiegel – 2e viool; Marieke Verkleij – altviool; Rosalie Seinstra – cello

12 januari 2003      
Joost Veerman – orgel; Richard Vos – klavecimbel
Werken voor ‘4 handen’

09 februari 2003           
Frans Moussault – basklarinet
Programma: Dream Thoughts

09 maart 2003               
Caroline Erkelens – zang; Anne Nydam – harp
Programma: ´Over Liefde en Verlangen´

Concerten 2001 – 2002 * 26-ste serie

07 oktober 2001 – – –17e Amateurconcert

11 november 2001 – – – Vocaal mannenkwintet La Notte Amsterdam:
Olphaert den Otter – countertenor; Jan Krimp – tenor; Paul Blommaert – tenor; Jan Nobel – bariton; Willem Bouwman – bas

09 december 2001 – – – Spirit of Gambo  
Freek Borstlap – viola da gamba; Ivanka Neeleman – viola da gamba – Michael Borgstede – klavecimbel

13 januari 2002 – – – Monteverdikoor uit Utrecht met dirigent Wilko Brouwers

17 februari 2002 – – – La Compagnie Baroque   
Barbara Robbers – viool; Luc van der Sluis – traverso; Karin Preslmayr – viola da gamba; Tilman Gey – klavecimbel; Mariëlle Maaswinkel – sopraan

10 maart 2002 – – – Il Fondamento
Gerard de Krom – trombone, tenortuba; Jan van den Bosch – tenortuba; Sietze Renema – bastuba

Concerten 2000 – 2001 * 25-ste serie met jubileumconcert

24 september 2000 – – –16e Amateurconcert

08 oktober 2000 – – – Jubileumconcert door Musica del Seicento met dirigent Karel Smagge
t.g.v. 25 jaar theeconcerten
Programma: Wereldpremière van Sinfonie Boscareccie van Don Marco Ucellini.
Vooraf een buitenoptreden door Koperkwintet van De Nieuwe Veste, speciaal georganiseerd door Louis van Eijk, die vele jaren zeer betrokken is geweest bij de organisatie van de theeconcerten in het Witte Kerkje.

12 november 2000
Monique Bartels – cello; Tijn van Eijk – orgel / klavecimbel

10 december 2000 – – –Koor ‘Plurale Tantum’ Breda met dirigent Ruben de Grauw

14 januari 2001 – – – Trio Subtilia:
Piet Verwijmeren – fluit; Heleen van der Linden – cello;  Armen van der Linden – klavecimbel  

11 februari 2001 
Peter de Groot – countertenor; Myra Kroese – alt

11 maart 2001 – – – Ensemble La Clementina:
Makoto Akatsu – viool; Dmitri Badiarov – viool; Mika Akiha – altviool; Bas van Hengel – cello; Cassandra Luckhardt – cello
Programma: Boccherini strijkkwartetten

Concerten 1999 – 2000 * 24-ste serie

26 september 1999 – – –15e Amateurconcert.

14 november 1999 – – – Vocaal mannenkwintet La Notte Amsterdam:
Olphaert den Otter – countertenor; Jan Krimp – tenor; Paul Blommaert – tenor; Jan Nobel – bariton; Willem Bouwman – bas

12 december 1999             
Kenrick Gunther – Zuid Amerikaanse percussie; Raymond Falkenburg – drums

09 januari 2000 – – – Jenufa Kwartet uit Utrecht:  
Maartje Hetsen – 1e viool; Inge Laurijssens – 2e viool; Marieke Verkleij – altviool; Rosalie Seinstra – cello 

13 februari 2000                 
Elsa Kal – mezzosopraan; Joost Veerman – orgel

19 maart 2000 – – – Leids Barok Ensemble           
14 strijkers m.m.v. Nico de Gier – hobo; Theo Goedhart – klavecimbel; Lucia Swarts – solocelliste  
Roelof Balk – concertmeester

Concerten 1998 – 1999 * 23-ste serie

27 september 1998 – – –14e Amateurconcert

15 november 1998 – – – Trio Passaggio:  
Matthias Maute – blokfluiten; Norbert Kunst – fagot; Stefano Intrieri – orgel & klavecimbel
m.m.v. Sophie Larivière – blokfluiten; Sarah Walder – cello

13 december 1998 – – – Ana-Trio:  
Yukari Moussault-Nanami – fluit; Rody van Gemert – gitaar; Frans Moussault – basklarinet

10 januari 1999  
Peter Ouwerkerk – orgel; Christa Hijink – orgel

07 februari 1999 – – – Kamerkoor Varietas met dirigent Hubert Koniuszek                

14 maart 1999 – – – Barocco Locco: 
Elisabeth Ingen Housz – viool;  Frits Heller – zink; Wouter Verschuren – dulciaan; Henk Verhoef – orgel

Concerten 1997 – 1998 * 22-ste serie

28 september 1997 – – –13e Amateurconcert

09 november 1997 – – – Manoeuvre:
Peter de Groot – altus ; Marco van de Klundert – tenor; Hans Wijers – bariton; Donald Bentvelsen – bas

14 december 1997 – – – Albinoni Trio:  
Margriet van Dijk – fluit; Karian Noten – cello; Tijn van Eijk – klavecimbel

11 januari 1998 – – – The Spirit of Gambo:
Freek Borstlap – viola da gamba; Ivanka Neeleman – viola da gamba; Michael Borgstede – klavecimbel

08 februari 1998      
Yukari Moussault-Nanami – fluit; Yuko Koga – klavecimbel

08 maart 1998                   
Hendrik Jan Houtsma – trompet; Stephen Taylor – orgel

Concerten 1996 – 1997 * 21-ste serie

29 september 1996 – – –12e Amateurconcert

10 november 1996 – – – Doelenkwartet
Frank de Groot – 1e viool; Laurens van Vliet – 2e viool; Karin Dolman – altviool; Monique Bartels – cello

8 december 1996 – – – Oosterhoutse Nachtegalen met dirigent Tiny Schoones

12 januari 1997 – – – Belgisch Klarinettenkwartet:                                          
Marcel Hanssens – Es-klarinet; Guy van der Borght – Bes-klarinet; Albert Roland – Bes-klarinet; George de Kerpel -Basklarinet

2 februari 1997                   
Marije van Stralen – sopraan; Rody van Gemert – gitaar

9 maart 1997 – – – Het Nederlands Hobotrio:
Marjola Bakker – althobo; Oliver Boekhoorn – hobo; Jacques de Graaf – hobo

Concerten 1995 – 1996 * 20-ste serie  Jubileum met workshopweekend

24 september 1995 – – –11e Amateurconcert

29 oktober 1995 – – – Cappella Pratensis met Rebecca Stewart – maestro di cappella
Extra concert

12 november 1995 – – – Demian Ensemble met dirigent Ad de Jong
Ad en Antje de Jong – accordeons

10 december 1995    
Jacobijn Wallis – alt; Tijn v. Eijk – orgel / klavecimbel

21 januari 1996 – – – Doelenkwartet
Frank de Groot – 1e viool; Laurens van Vliet – 2e viool; Karin Dolman – altviool; Monique Bartels – cello

11 februari 1996  
Ad van Sleuwen – orgel; Valérie Rijckman – harp

10 maart 1996  
Hilde de Wolf – blokfluit; Regina Albanez – luit; Maaike Boekholt – viola da gamba

4 en 5 mei 1996 – – – WORKSHOP ‘Antwerps Liedboek’ door Gerhard Wielakker
t.g.v. 20 jaar theeconcerten
5 mei 1996  Uitvoering door de deelnemers

Concerten 1994 – 1995 * 19-ste serie

15 september 1994 – – – Cappella Pratensis met maestro di cappella Rebecca Stewart 
Wim Diepenhorst – orgel
Extra concert 20.15 u.

25 september 1994 – – –10e Amateurconcert

13 november 1994 
Ton Verhiel – saxofoon; Jo Louppen – orgel

11 december 1994 – – – Trio ‘Siècle d’Or’:
Hilde de Wolf – blokfluiten; Regina Albanez – theorbe, barokgitaar; Ines – Viola da Gamba: Bas en Tenor —— alle drie zijn leden van het ‘Icarus-ensemble’:  

08 januari 1995 – – – Fluitkwartet Tegenwind:
Maaike Bom, Marieke van der Horst, Lia Koolmees en Ellen Opten – fluit

12 februari 1995 – – – Ensemble Réjouissance:
Heidi Poessé – viool; Anne Marie v/d Grint – viool; Norman Jansen – altviool;  Karian Noten – cello; Robin Schiffer – contrabas; Tijn van Eijk – klavecimbel

12 maart 1995 – – – Breda’s Mannenkoor met dirigent Marcel Verhoeff
Hanke de Hoogh – sopraan; Felice de Rijk – piano

Concerten 1993 – 1994 * 18e serie

19 september 1993 – – – Talich-Kamerorkest uit Praag met dirigent Jan Talich – violist
Extra concert

26 september 1993 – – – 9e Amateurconcert

14 november 1993 – – – Belgisch Klarinettenkwartet:
Marcel Hanssens – Es-klarinet; Jaques d’Hondt – Bes-klarinet; Albert Roland – Bes-klarinet; George de Kerpel -Basklarinet

12 december 1993
Marc van Rooij – contrabas, Ed Verhoeff – gitaar

09 januari 1994 – – – Strijktrio:
Frank de Groot – viool, Karin Dolman – altviool, Rebecca Smit – cello
m.m.v. Jacqueline de Groot – sopraan

06 februari 1994 – – – Mandolineorkest Estrellitamet dirigent Benny Ludemann
Pieter Kloek – klarinet

13 maart 1994 – – – Vocaal Ensemble PANiek
Hans van den Hombergh – voorbereiding, Cor van Wageningen – orgel

Concerten 1992 – 1993 * 17e serie

27 september 1992 – – – 8e Amateurconcert

15 november 1992 – – – Kamerkoor Varietas met dirigent Hubert  Koniuszek
m.m.v. Ensemble Diapente: luit, kromhoorn, vedel en blokfluit

06 december 1992
Bram Beekman – orgel

10 januari 1993 – – – Ensemble Réjouissance:
Heidi Poessé – viool, Anne Marie v/d Grint – viool, Norman Jansen – altviool, Karian Noten – cello, Robin Schiffer – contrabas, Tijn van Eijk – klavecimbel

14 februari 1993 – – – Trio Subtilia:
Piet Verwijmeren – fluit, Arno v. d. Linden – cello, Heleen v. d. Linden – klavecimbel

14 maart 1993 – – – Princenhaags Mannenkoor met dirigent Paul van Gulick
Ad Vergouwen – piano

Concerten 1991 – 1992 * 16e serie

29 september 1991 – – – 7e Amateurconcert.

06 oktober 1991 – – – Parnassus String Ensemble uit Londen
Extra concert                                                                     

10 november 1991 – – – Belgisch Klarinettenkwartet:
Marcel Hanssens, Jaques d’Hondt, George de Kerpel en Albert Roland – klarinet

17 november 1991 – – – Virgilius Cantorij uit Breda met dirigent Hubert  Koniuszek
m.m.v. Diapente, ensemble voor oude muziek: luit, kromhoorn, vedel, basblokfluit
Extra concert

08 december 1991 – – – Vocaal Ensemble PANiek
Hans van den Hombergh – voorbereiding, Joost Langeveld – orgel

12 januari 1992 – – – Trio Subtilia:
Verwijmeren – fluit, Arno v. d. Linden – cello, Heleen v. d. Linden – klavecimbel

09 februari 1992
Godelieve Schrama – harp

08 maart 1992
Norbert  Bartelsman – orgel, Kathinka  Minzinga – mezzo-sopraan

Concerten 1990 – 1991 * 15e serie

07 oktober 1990 – – – 6e Amateurconcert

11 november 1990 – – – Koorgroep Oosterhout met  dirigent Jan de Breet 
 Christ Vergouwen – piano, soliste: Wil van den Heijkant – alt

09 december 1990
Aart Bergwerff – orgel, Tijn van Eijk – klavecimbel

13 januari 1991 – – – Vrouwenkoor Cantemus uit Tilburg met dirigent Lia Ligthart
Valérie Rijckman – harp, Peggy Hegeman – sopraan, Katrien Biekens – alt

17 februari 1991
Enno Voorhorst – gitaar

10 maart 1991
Frank de Groot – viool, Koen Schouten – cello

Concerten 1989 – 1990 * 14e serie

08 oktober 1989 – – – 5e Amateurconcert

12 november 1989
Felix en Carool Walroud– steeldrums

7 december 1989 – – – Koor Ad Parnassum uit Tilburg met dirigent Pieter van Moergastel

14 januari 1990
Everhard Spelberg – hobo, Jo Ivens – orgel

11 februari 1990
Martien van Woerkum – traverso; Laurens Felix – barokviool; Maaike Boekholt – viola da gamba; Ad van Sleuwen – klavecimbel; Marlies Claassen – sopraan.

11 maart 1990 – – – AITOS-strijktrio:
Frank de Groot – viool, Liesbeth Steffens – altviool; Koen Schouten – cello

Concerten 1988 – 1989 * 13e serie

08 oktober 1988 – – – 4e Amateurconcert

13 november 1988
Kees van Eijck – gitaar; Paul Fischer – viool

11 december 1988 – – – Fluitkwartet Tegenwind:
Maaike Bom, Marieke van der Horst, Lia Koolmees en Ellen Opten – fluit

08 januari 1989
Tijn van Eijk – orgel / klavecimbel; Hanneke Kaasschieter – sopraan

12 februari 1989 – – – Strausskwartet:
Nicolien Kraamwinkel – viool, Marie-José Schrijner – viool, Frank de Groot – viool en Harke Wiersma – contrabas

12 maart 1989 – – – Tilburgs Vocaal Ensemble met dirigent Martien van Woerkum
Fiona Bryant – sopraan; Marlies Claassen – sopraan; Ad van Sleuwen – orgel en continuo; Maaike Boekholt – viola da gamba; Michel Kroese – contrabas

Concerten 1987 – 1988 * 12e serie

11 oktober 1987 – – – 3e Amateurconcert

04 oktober 1987
Monique Bartels – cello en Tijn van Eijk – klavecimbel / orgel

08 november 1987 – – – Waregems Kamerorkest met  dirigent Paul de Meyer
Solisten: Viool: Jo Vercruysse, Kristien Devos, Lien Callens en Gudrun Verbanck – viool; Henk de Bruycker – altviool

13 december 1987 – – – Ierse volksmuziek
Jenny v. Biegelen, Paul v.d. Mast, Lieke Biegelaar

10 januari 1988 – – – Ensemble Sanssouci:
Piet Verwijmeren – fluit; Rob Goorhuis – klavecimbel / orgel; Saskia van der Wel – cello

07 februari 1988
Alex Vermeulen – tenor en André Telderman – piano

13 maart 1988 – – – Virgilius Cantorij uit Breda met dirigent Hubert  Koniuszek
David van Ooijen – luit

Concerten 1986 – 1987 * 11e serie

14 september 1986 – – – 2e Amateurconcert

05 oktober 1986
Peter Hamers – gitaar en Erik Pullens – gitaar

09 november 1986
Paul de Meyer – viool en André Telderman – piano

14 december 1986 – – – Koperkwintet:
Hans Bloemen – trompet; Susan Williams – trompet; Anneke Vreugdenhil – hoorn;
Willem Kievit de Jonge – trombone; Patrick Votrian – tuba

11 januari 1987
Jan Pieter van Coolwijk – barokviool; John van de Beemd – barokcello;
Hanneke Provily – traverso; Clemens Abers – klavecimbel

08 februari 1987 – – –Ensemble Bon Ton:
Marianne van der Kamp – blokfluit; Ellen Opten – flauto traverso;
Jeanne Coumans – viola da gamba; Cécile Bogaerts – klavecimbel

08 maart 1987 – – – Matinencantorij uit Amsterdam
met dirigenten Wim Kloppenburg en Kees Schuurman
Wim Kloppenburg – orgel

Concerten 1985 – 1986 * 10e serie                   

10 november 1985 – – – Mandoline Orkest ‘ Estrellita’ uit Molenschot
Benny Ludemann – dirigent

17 november 1985 – – – 1e Amateurconcert (Cultuurjaar)

01 december 1985             
Hanneke Kaasschieter – sopraan; Tijn van Eijk – orgel / klavecimbel

15 december 1985 – – – Matinencantorij Amsterdam met dirigent Wim Kloppenburg
Extra concert
Aad Goddijn – klavecimbel; Maaike Roelofs – cello
De Kooperblaesery Utrecht:
Ruud Geelen – alt-renaissancetrombone; Paul Smit – tenor- renaissancetrombone; Frits Ruwhof – bas- renaissancetrombone
Blokfluitkwartet: Anja Bakker, Jacqueline Dubach, Marie-Renée Bakker en Mechteld Bannier

12 januari 1986 – – – Kamerkoor Ad Parnassummet dirigent Pieter van Moergastel
Christ Vergouwen – orgel

02 februari 1986 – – – Trio Contoura:
Hans Bloemen – trompet; Pierre van Broekhoven – trompet;
Bert Langeler – trompet; Ben Martin Wijand – orgel / piano

09 maart 1986 – – – Tovey-Pianokwartet:
Paul de Meyer – viool; Kris Mathijssens – altviool; Jan Bontinck – cello; André Telderman – piano

13 april 1986 – – – Speelgroep ‘ Pallieter’:
Theo Wouters, Joop Biegelaar, Lieke de Jong,  Pieter van Dijk en Maartje Vonk

Concerten 1984 – 1985 * 9e serie

14 oktober 1984 – – – Kantorij van de Sacramentskerk uit Breda met dirigent Walter Cantrijn
Anton van Kalmthout – orgel

11 november 1984 – – – Camera Musicorum Bredana met dirigent Paul de Meyer
Cecile Bogaerts – klavecimbel; Anton van Kalmthout – orgel

09 december 1984
Annelies van der Schaaf – alt; Marleen Toebosch – blokfluit; Haite van der Schaaf – orgel

13 januari 1985 – – – Ensemble Sanssouci:
Piet Verwijmeren – fluit; Saskia van der Wel – cello; Rob Goorhuis – klavecimbel

10 februari 1985
Trio Concertante:
Annemieke Corstens – viool; Marjolein Knaven – altviool; Céciel Knaven – cello
Fiati Kwintet: Karen Inge Broekhuis – fluit; Lex Bergink – hobo;
Maarten Jense – klarinet; Jan van den Eynden – hoorn; Hans Wisse – fagot

10 maart 1985 – – – Cappella sine Nomine met dirigent Daan Manneke
Harry van Berne – tenor; Tom Sol – bariton; Kees de Bruijn – bas; Tijn van Eijk – orgel;
Anneke Hogenstijn – contrabas

17 mei 1985 – – – Stanislascollege, Koor en orkest met dirigent Ad van Unen
Extra concert 16.00 uur

Concerten 1983 – 1984 * 8e serie

09 oktober 1983 – – – Blokfluit-ensemble Recordate: 
Els Althuizen, Noortje Buskens, Rosalyn de Groot, Jo Janssen, Tina Meyer,
Guido van Oorschot en Jan Vos – blokfluit

13 november 1983
Daan Hillen – hobo en Jaap Hillen – orgel

11 december 1983 – – – Baronie Blaas Quintet:
Wim van Hulst – fluit; Toon Hendrikx – hobo; Jan van Loon – klarinet, Leendert Koolman – hoorn; Piet Cremers – fagot
m.m.v. Nel Broere – Mess – orgel

08 januari 1984 – – – Cappella sine Nomine met dirigent Daan Manneke
Monique Bartels – cello; Anneke Hogenstijn – contrabas; Tijn van Eijk – orgel

19 februari 1984 – – – Strijkkwartet Endymion:
Rob Zwueste – 1e viool; Geertruike Galama – 2e viool; Wesseline Beenen – altviool;
Jan Tump – cello; Tijn van Eijk – orgel / harmonium

11 maart 1984 – – – Ensemble Bel-Air: 
Guus van der Heijden – traverso; Angela Janssen – traverso; Martien van Woerkum – traverso; Pauli van Laarhoven – viola da gamba; Ad van Sleuwen – orgel / virginaal

Concerten 1982 – 1983 * 7e serie

10 oktober 1982
Heleen Resoort – alt-mezzo; Clemens Abers – orgel / klavecimbel
Expositie wandkleden – Marianne Hattink

14 november 1982 – – – Collegium Musicum Sancta Caecilia met dirigent Ben van Wanrooy

12 december 1982 – – – Leden van het Ensemble Bilitis:
Leendert de Jonge – fluit / altfluit; Jet Sprenkels – harp

02 januari 1983
Monique Bartels – cello; Tijn van Eijk – klavecimbel

13 februari 1983 – – – Ensemble Sanssouci:
Piet Verwijmeren – fluit; Saskia van der Wel – cello; Rob Goorhuis – klavecimbel

13 maart 1983 – – – Hortus Musicus Religiosus uit Bergen op Zoom met dirigent Hans Smout
Solisten: Monique Jimkes – sopraan, Cocky Stuart – mezzo-sopraan, Jeannette v.d. Water – alt, Jac Hermans – tenor, Philip Verdult en Leonard Eversdijk – bas
Expositie componistenportretten – Joke Rieffe

Concerten 1981 – 1982 * 6e serie

13 september 1981
Piet Verwijmeren – fluit; Saskia van der Wel – cello; Rob Goorhuis – klavecimbel

11 oktober 1981 – – – Reicha Kwintet
Frank Adriaans – fluit; Jan Jimkes – hobo; Willem van de Laar – klarinet; Joop Oudhof – hoorn; Jan Berend Kan – fagot

08 november 1981 – – – Cappella sine Nomine uit Breda met dirigent Daan Manneke
Piet Tijhuis – orgel

13 december 1981              
Marlies van Woerkum – mezzo-sopraan; Martien van Woerkum – traverso;
Angela Janssen – traverso; Ad van Sleuwen – orgel

10 januari 1982
Daan Hillen – hobo; Tijn van Eijk – klavecimbel

14 februari 1982
Guido van Oorschot en Els Althuizen – blokfluit; Dick Bloemer – orgel

14 maart 1982 – – – Cantate Corde uit Raamsdonk met dirigent Nico Schrama
Eveline Jansen – orgel

Concerten 1980 – 1981 * 5e serie

16 september 1980 – – – Northridge Woodwind Quintet uit Amerika
Brabants Blazers Ensemble  o.l.v. Martien van Woerkum
Extra concert

12 oktober 1980 – – – Hortus Musicus Religiosus uit Bergen op Zoom, vocale en instrumentale koren, met dirigent Hans Smout
Foto- expositie: Theo Litjens    

09 november 1980
Ebred Reijnen – viool; Anton van Kalmthout – orgel
Expositie: poppen – Ankie Daanen

14 december 1980                                                       
Martien van Woerkum – hauto traverso; Freek Borstlap – viola da gamba; Frans v.d. Tak – virginaal 

11 januari 1981                    
Ernestine Stoop – harp; Tijn van Eijk – orgel

08 februari 1981 – – – Kantorij van de Sacramentskerk uit Breda met dirigent Walter Cantrijn
Anton van Kalmthout – orgel

08 maart 1981 – – – Kamermuziekgezelschap Kwintessens met dirigent Jac van Steen
Solisten: Toos Severens – sopraan; Annemiek Corstens – viool; Jean Pennings – saxofoon

Concerten 1979 – 1980 * 4e serie                                 

14 oktober 1979 – – – Gemengd koor Steluta uit Terheijden met dirigent dhr. A. van Osta
Anton van Kalmthout – orgel

11 november 1979 – – – Avant garde-concert             
Huub ten Hacken – orgel / synthesizer; Simon Duindam – altviool; Hans Bloemen – trompet; Joost van de Goor en Peter Groenland – synthesizer
Ernst Bonis – operator; Cor Vos – klankregie

09 december 1979             
Lies van der Pool – alt; Robert Coupe – tenor; Clemens Abers – orgel

06 januari 1980 
Monique Bartels – cello; Tijn van Eijk – klavecimbel
Expositie Winterfoto’s – Aad van der Wel

10 februari 1980 – – – Collegium Musicum Sancta Caecilia uit Dongen met dirigent Ben van Wanrooy
Solisten: Jos Brocken – viool; Ria Brocken – viool; Luky Voorhorst – cello

09 maart 1980 – – – Breda’s Mannenkoor met dirigent Jan Verbogt
Anton van Kalmthout – orgel
Expositie Foto’s Oud en Nieuw Terheijden – Louis Mingaars

13 april 1980 
Carla Fransen – blokfluit; Tijn van Eijk – orgel

11 mei 1980
Barbara Antoniëtti – gitaar en Frans van Gurp – gitaar

Concerten 1978 – 1979 * 3e serie

08 november1978 – – – Tilburgs Vocaal Ensemble met dirigent Tony Klaassen
Janny Lobbezoo – piano

12 november 1978
Carole Rijnders – blokfluit; Anton van Kalmthout – orgel; Cees van Bavel – klavecimbel

10 december 1978
Marleen Toebosch – blokfluit; Louis Toebosch – orgel

14 januari 1979
Monique Bartels – cello; Tijn van Eijk – klavecimbel

11 februari 1979
Pieter Dhont – barokhobo; Clemens Abers – orgel / klavecimbel

11 maart 1979     
Piet Verwijmeren – fluit; Rob Goorhuis – orgel / klavecimbel

24 maart  1979 – – – Knavensextet:
Frans Knaven – viool; Annelies Knaven – viool; Marjolein Knaven – altviool; Els Knaven – cello; Ceciel Knaven – cello; Baptist Knaven – contrabas
Extra concert, t.g.v. lustrum huize ‘t Gruytveld

01 april 1979 – – – Cappella sine Nomine uit Breda met dirigent Daan Manneke
Frank Hameleers – tenor; Harry van der Kamp – bas

22 april 1979
Wesseline Beenen – altviool; Tijn van Eijk – orgel

Concerten 1977 – 1978 * 2e serie

09 november 1977 – – – Oosterhouts Kamerkoor met dirigent Huub Bartz
Ad van Sleuwen – orgel

13 november 1977
Marleen Toebosch – blokfluit; Louis Toebosch – orgel

11 december 1977 
Jules Mansfeld – viool; Jaap Hillen – orgel

01 januari 1978
Pieter Dhont – hobo; Monique Bartels – cello; Tijn van Eijk – klavecimbel

12 februari 1978
Piet Verwijmeren – fluit; Rob Goorhuis – orgel / klavecimbel

12 maart 1978 – – – Akademiekoor Dongen met dirigent Jan de Breet
Paul Kars – fluit; Anton van Kalmthout – orgel

09 april 1978  
Willy Peeters – sopraan; Clemens Abers – orgel

07 mei 1978 – – – Vocaal Ensemble ‘PANiek’ met dirigent Liesbet Kroese
Anton van Kalmthout – orgel

Concerten 1976 – 1977 * 1e serie

10 oktober 1976 – – – Kantorij van de Sacramentskerk uit Breda met dirigent Walter Cantrijn
Anton van Kalmthout – orgel

14 november 1976  
Lies van der Pool – alt; Tijn van Eijk – orgel

12 december 1976  
Pieter Dhont – hobo; Edward Gantevoort – orgel

02 januari 1977 
Zdenka Vadlejchova – viool; Tijn van Eijk – klavecimbel

13 februari 1977  
Wouter Oosterkamp – bariton; Jaap Hillen – orgel

13 maart 1977 – – – Cantate Corde uit Raamsdonk met dirigent Nico Schrama
Michel Gottmer – orgel

17 april 1977 
Jitske Steendam – sopraan; Adolph Rots – orgel

15 mei 1977 
Martien van Woerkum – fluit; Clemens Abers – orgel

Locatie Witte Kerkje, Hoofdstraat 1, 4844 CA Terheijden Telefoon 076-5931177 Agaath // 076-593 4434 Babs E-mailadres theeconcerten.wittekerkje@ziggo.nl Openingstijden Per e-mail en via de website altijd mogelijk berichten te sturen. //-//-//-//-// Telefonische bereikbaarheid van maandag t/m zaterdag: 9 tot 18 uur; zondag 12 tot 17 uur. (Eventueel voicemail inspreken). //-//-//-//-// Op concert-zondagen NIET telefonisch bereikbaar.
%d bloggers liken dit:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close